• banner

O nas

Witam na mojej stronie internetowej!

Początki mojej Kancelarii sięgają 1990 roku. Od tego czasu wielu moich Klientów uniknęło problemów wynikających z nieznajomości przepisów prawa podatkowego i mogło skoncentrować się na rozwoju swoich firm.

Zajmuję się pomocą i doradzaniem w zakresie prawa podatkowego małym i średnim firmom oraz osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej, prowadzeniem księgowości, współtworzeniem komputerowych programów księgowych i systemów informatycznych. Osobom nieprowadzącym działalności, osiągającym dochody z różnych źródeł, w tym z zagranicy, oferuję prowadzenie spraw podatkowych w ramach umowy całorocznej

Moją działalność regulują przepisy Ustawy o doradztwie podatkowym. Dbam o przestrzeganie korporacyjnej zasady etyki. Obowiązuje mnie zachowanie szczególnie chronionej tajemnicy zawodowej. Kancelaria ma zawartą umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności doradztwa podatkowego.

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Pełen profesjonalizm, odpowiedzialność i zaufanie to zasady nieustannie towarzyszące mojej pracy. Odciążam Klientów od czynności, które mogą zostać zlecone Kancelarii. Przejmuję na siebie obowiązek kontaktowania się z urzędami i organami administracji, z którymi współpraca leży w zakresie kompetencji doradcy podatkowego.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym zakresem moich usług księgowych i podatkowych, a w przypadku dodatkowych pytań, jestem do dyspozycji telefonicznej, mailowej oraz w siedzibie firmy. Swoją ofertę kieruję do Klientów z Warszawy, a także innych regionów Polski.

Gwarantuję atrakcyjną ofertę cenową oraz terminową realizację wszystkich powierzonych zleceń.